hhg5fdh4k3j

Komu vadí Neruda?

V Praze padla další socha. Tentokrát socha Jana Nerudy. Básníka, prozaika, novináře a hlavní osobnosti májovců. Okolnosti vyšetřuje policie, Že by ale spadla sama, to se mi moc nezdá...

Číst dál: Komu vadí Neruda?

Z nočního zastupitelstva

10. září se trochu nečekaně schází Zastupitelstvo Středočeského kraje. Projednává jen několik bodů. Klub zastupitelů KSČM by uvítal, kdyby jich mohlo být více –„Nevíme, jaký bude podzim v důsledku pandemie a zda nebude dočasně po volbách samospráva paralyzována,“ poznamenal předseda klubu Zdeněk Štefek.

Číst dál: Z nočního zastupitelstva

Podpora složek záchranného systému je klíčem k větší bezpečnosti

Bezpečnost podporujeme nejen dotacemi, ale i finančními dary složkám IZS, z kterých vznikají e-služebny či se zrychlují procesy při řešení dopravních nehod.

Číst dál: Podpora složek záchranného systému je klíčem k větší bezpečnosti

Střípky ze středočeského zastupitelstva

Poslední zastupitelstvo Středočeského kraje odhalilo při projednávání některých bodů mnohé. Předvolební výkřiky i sílu hlasů občanů...

Číst dál: Střípky ze středočeského zastupitelstva

Veřejnou dopravu nezdražovat, ale rozvíjet

Nejsme hřibové, veřejnou dopravu skutečně preferujeme a chceme ji rozvíjet, ne zdražovat! Zastupitelé dostali informativní zprávu o krocích k dokončení integrace dopravy.

Číst dál: Veřejnou dopravu nezdražovat, ale rozvíjet

Reportáž z posledního středočeského zastupitelstva v tomto období

Přinášíme stručnou reportáž z celodenního maratonu. 3. srpna se konalo snad poslední (26.) zastupitelstvo Středočeského kraje v tomto volebním období, na začátku bylo přítomno 54 zastupitelů.

Číst dál: Reportáž z posledního středočeského zastupitelstva v tomto období

Wednesday the 17th. (c) 2012-2024 Zdeněk Štefek