hhg5fdh4k3j

Tak nám vláda chce zvýšit poplatky za ČT a ČRo...

Vytisknout
Datum zveřejnění

 Tak si vláda odsouhlasila zvýšení koncesionářských poplatků za veřejnoprávní média - za Českou televizi a Český rozhlas.

 Navíc bude platit poplatky nejen ten, kdo televizi či rádio má a nedívá se na tyto programy, ale i ten, kdo má chytrý mobil nebo internet.Po skandálech v posledních předvolebních dnech, ve kterých Česká televize jasně opět ukázala výběrem kandidátů pro debatu, že je další silou "pětikolky" a tudíž neplní funkci veřejnoprávního a objektivního média, je to vedle korespondenční volby další krok, jak si chce (nikoliv naše) vláda upevnit svou pozici.

Často mi došlo WhatsAppem rčení, že "Svoboda začíná tam, kde končí signál České televize". Příhodné.
Známý je též hořký starý vtip:Předseda si předvolá Jožku: - Jožko, přiznaj se! Ty si pálil ! Jožka nesouhlasně zavrtí hlavou: - Nepálil. Předseda se však nedá a pokračuje: - Ale přístroj máš ! Jožka provinile sklopí oči: - No, mám. Předseda celý rozradostněný: - No tak vidíš, zaplaťíš pokutu 500 korun ! Jožka se zamyslí a po chvíli na stůl položí dvě pětistovky. Předseda se diví : - A těch dalších 500 korun je za co ? - Za znásilnění. Předsedovi se hrůzou zježí zbývající vlasy: - Proboha, Jožko, koho si znásilnil ? - Nikoho. Ale přístroj mám!
Opět trefa do černého... Co na to říci?Fialo a pětikolko, Stačilo ! Ani toto Vám nepomůže.

Thursday the 18th. (c) 2012-2024 Zdeněk Štefek