hhg5fdh4k3j

Tak nám vláda chce zvýšit poplatky za ČT a ČRo...

 Tak si vláda odsouhlasila zvýšení koncesionářských poplatků za veřejnoprávní média - za Českou televizi a Český rozhlas.

Číst dál: Tak nám vláda chce zvýšit poplatky za ČT a ČRo...

Středočeská levice jde do krajských voleb společně!

První květnový den roku 2024 podepsali symbolicky u pamětní desky prvomájových událostí na pražském Střeleckém ostrově zástupci středočeských organizací Komunistické strany Čech a Moravy (KSČM), České suverenity sociální demokracie (ČSSD) a České strany národně sociální (ČSNS) dohodu o spolupráci a společné kandidatuře pro podzimní volby do Zastupitelstva Středočeského kraje.

Koalice bude mít název „STAČILO! - SPOJENÁ LEVICE KSČM, ČSSD a ČSNS“.

Číst dál: Středočeská levice jde do krajských voleb společně!

Zdražování, zdražování…

Nehorázné zdražování elektřiny, plynu, vody, pohonných hmot, potravin a dalších komodit drtí naše domácnosti. Vláda proti tomu dělá kuloví nebo jen kosmetické zásahy.

Číst dál: Zdražování, zdražování…

"Obranná" smlouva s USA je smlouvou vazalskou

Tato vláda uzavřela smlouvu se Spojenými státy americkými. V Petičním výboru jsme řekli jasné argumenty, proč je pro nás tato smlouva nepřijatelná.

Číst dál: "Obranná" smlouva s USA je smlouvou vazalskou

Další lokálky zapláčou…

V roce 2021 zrušil Středočeský kraj přes protesty obcí a veřejnosti provoz na celkem šesti železničních tratích. Na dalších tratích provoz výrazně omezil. Někde byly spoje nahrazeny částečně autobusy, jinde žádná náhrada zavedena nebyla. Dvě lokálky pomohly sice zachránit obce, když si sáhly do svého omezeného rozpočtu, další ale se svého oživení nedočkaly.

Číst dál: Další lokálky zapláčou…

Thursday the 18th. (c) 2012-2024 Zdeněk Štefek