Kandidátní listina

Kandidátní listina pro volby do zastupitelstva Středočeského kraje - Komunistická strana Čech a Moravy

Kandidáti:

 

 

      jméno příjmení věk povolání obec Politická  příslušnost
1   Ing. Pavel Jetenský 59 ekonom Kostelec nad Č. lesy KSČM
2   Ing. Zdeněk Štefek 37 IT manažer Buštěhrad KSČM
3     Jiřina Fialová 62 předsedkyně ZV Vraňany KSČM
4   Mgr. Ivan Cinka 55 zástupce šéfredaktora Benešov KSČM
5   Mgr. Zdeněk Milata 31 vychovatel Milovice KSČM
6   Ing. Dana Bechyňská 57 starostka obce Kounov bez politické příslušnosti
7   MVDr. Luboš Kudrna 51 veterinář Hostivice KSČM
8     Václav Melša 43 obchodní zástupce Rohozec KSČM
9     Pavel Hubený 57 starosta obce Hudlice KSČM
10     Zuzana Nekovářová 49 stavební technik Všejany bez politické příslušnosti
11   RNDr. Ladislav Peška 54 podnikatel Slaný KSČM
12   RSDr. Jiří Svoboda 60 podnikatel Příbram KSČM
13   RSDr. Josef Hála 59 starosta obce Jince KSČM
14   Ing. Pavel Posolda 53 OSVČ Říčany KSČM
15   Ing. Josef Dovolil 55 podnikatel Mladá Boleslav KSČM
16   Ing. Zbyněk Coufal 58 makléř Čistá KSČM
17     Jana Šedivá 40 saunérka Kutná Hora KSČM
18     Marie Krejčová 54 předsedkyně OV KSČM Benešov KSČM
19     Martin Krajdl 32 elektrotechnik Roztoky KSČM
20     Stanislav Hejduk 56 technolog Kralupy n. Vlt. KSČM
21     Zdeněk Levý 61 starosta Drnek KSČM
22   Bc., Ing. Šárka Kubelková 38 zást. řed. DPS Svojšice bez politické příslušnosti
23     Josef Slavíček 61 zaměstnanec ČD Choťovice KSČM
24   Ing. Pavel Houdek 54 místostarosta Komárov KSČM
25     Alena Grospičová 55 dělnice Mladá Boleslav KSČM
26   Mgr. Ondřej Kazík 27 student VŠ Mladá Boleslav KSČM
27   Mgr. Jiřina Humlová 54 právnička Příbram KSČM
28   Ing. Josef Vondrášek 62 starosta Rožmitál p. T. bez politické příslušnosti
29     Ondřej Hofmann 27 technik Rakovník KSČM
30     Dana Kopecká 26 učitelka Podlužany bez politické příslušnosti
31     David Švarc 32 vychovatel Krty KSČM
32     František Kamaryt 21 student VŠ Kralupy n. Vlt. KSČM
33     Kateřina Pavlíková 38 dělnice Nové Dvory KSČM
34     Zbyněk Nyš 35 obchodní zástupce Cvrčovice bez politické příslušnosti
35   Mgr. Martina Kostková 33 referent Kladno bez politické příslušnosti
36   Ing. Tomáš Suchý 44 ředitel ZŠ Mladá Boleslav bez politické příslušnosti
37     Jitka Hnyková 40 nezaměstnaná Kutná Hora KSČM
38   Mgr. Petr Jezdinský 33 právník Lysá n. L. KSČM
39     David Laňka 23 zámečník Bohostice KSČM
40     Lukáš Vrobel 24 technik Úvaly KSČM
41     Rudolf Fidler 38 strážník MP Mělník KSČM
42   Mgr. Hana Vojtová 46 učitelka Neratovice KSČM
43   Ing. David Kváč 31 elektronik Lysá n. L. KSČM
44     Václav Jakubec 65 starosta obce Luštěnice KSČM
45   Mgr. Rostislav Hefka 34 podnikatel Sedlčany bez politické příslušnosti
46     Tomáš Laisek 31 dělník Kutná Hora KSČM
47     Jaroslav Svoboda 32 zdravotní bratr Kladno KSČM
48   DiS. Josef Sova 49 strážník MP Poličany KSČM
49     Tomáš Červenka 53 hasič Chlumín bez politické příslušnosti
50     Pavel Varvařovský 55 podnikatel Slaný KSČM
51     Věra Kroftová 64 hospodářka Příbram KSČM
52     Eva Hroníková 57 inv. Důchodce Kladno KSČM
53     Filip Sytař 28 nákupčí Tatce KSČM
54     Petr Kvíz 29 finančník Kolín KSČM
55     Eva Mauleová 45 strojník Věšín KSČM
56   Ing. Miroslava Hyská 58 OSVČ Roztoky bez politické příslušnosti
57     Petr Kutina 67 technik Libčice n. Vltavou KSČM
58     Milan Moc 68 starosta obce Křinec KSČM
59     Josef Čanda 26 dělník Dobříš KSČM
60     Ilona Ryzáková 50 zdravotní sestra Cerhenice KSČM
61   Ing. Václav Vajchr 45 podnikatel Rakovník bez politické příslušnosti
62     Zbyněk Havelka 49 číšník Příbram KSČM
63     František Kašpárek 58 technik Týnec nad Sázavou KSČM
64     František Kovář 59 koordinátor Mladá Boleslav KSČM
65     Zdeněk Mottl 66 starosta obce Hvozdec KSČM
                 

 

Saturday the 24th. (c) 2012-2016 Zdeněk Štefek