Souhlasíte s tím, co se děje kolem nás? Nebo chcete změnu?

Vytvořeno středa 18. říjen 2017 12:35

Souhlasíte s tím, že přestože makáte celý den nebo jste poctivě pracovali řadu desetiletí, žijete od výplaty k výplatě, od důchodu k důchodu? Že koulíte očima pokaždé, když máte zajistit víkend pro rodinu plný kultury nebo sportu? Že se Vám protáčejí panenky, když potřebujete koupit obyčejné máslo na koláč?

 

Pokud souhlasíte, volte strany, které ukázaly v posledním čtvrtstoletí, co dovedou, nebo nechoďte k volbám.

Souhlasíte s tím, aby lidé se skoro stotisícovým platem platili procentuálně stejné daně jako ti se základním příjmem nebo jako rodiny s dětmi? Aby byli zbohatlíci zvýhodňováni v bankách při půjčkách, při nadstandardech ve zdravotnictví, při spoření na důchod, při řešení problémů bydlení?

Pokud ano, tak volte ty strany, které ukázaly v posledním čtvrtstoletí, co dovedou, co zahájily bytovou výstavu pro bohaté, co nechávají mizet miliardy v daňových rájích, co chtějí zvýšit spoluúčast pacientů, co zvedají daně chudnoucí většině. A nebo nechoďte k volbám.

Souhlasíte s tím, že máme být zdrojem levné pracovní síly, kdy za stejnou práci dosahujeme třetinové odměny a přitom tu ceny máme často vyšší než v sousední zemi? Souhlasíte s tím, aby sem bylo dováženo zboží druhé kvality, navíc takové, ve kterém jsme byli soběstační? Souhlasíte s tím, že se vyprodává do cizích rukou naše bohatství, zabírá zemědělská půda a privatizuje voda a další klíčové suroviny?

Pokud ano, tak volte ty strany, které ukázaly v posledním čtvrtstoletí, co dovedou, co rozprodali naše zlato a stříbro, co dovedly naše školství do podřepu a zlikvidovaly učňovské obory. A nebo nechoďte k volbám.

Souhlasíte s tím, že není ohrožena naše bezpečnost, že nám nehrozí teroristický útok, i když to práská všude kolem nás a že cestou k míru jsou agrese, vměšování, barevné revoluce a vysílání našich vojáků na zahraniční mise v zájmu USA?

Pokud s tím tvrzení souhlasíte, tak volte ty strany, které nás v posledních 25 let dovedly do řad zemí slepě a servilně poslouchajících USA  a EU a nebo nechoďte k volbám.

Pokud s tím vším ale nesouhlasíte, moc voleb nemáte.  My máme řešení, které prosazuje bezpečnost, spravedlnost, mír. Máme KSČM. A já vás žádám o Váš hlas pro KSČM, protože jiná šance pro naši zemi skutečně není. Dnes již ne.

 

 

Powered by FTS
Sunday the 8th. (c) 2012-2016 Zdeněk Štefek